Home -  Usługi -  Lokalizatory przenośne

Lokalizatory przenośne

IKOL udostępnia lokalizatory nie wymagające montażu w pojeździe, dzięki czemu można monitorować pozycję np. cennego sprzętu lub bagażu

Lokalizacja sprzętu i bagażu

Z IKOL możesz lokalizować co tylko chcesz: dzięki naszym przenośnym lokalizatorom użytkownicy monitorują bagaż czy drogocenny sprzęt. W zależności od modułu, jaki wybierzesz, bateria wewnętrzna pozwala na lokalizację od kilku dni nawet do kilkunastu miesięcy (zależy to oczywiście od pojemności baterii wewnętrznej)

Monitorowanie osób

Przenośne lokalizatory dają możliwość zdalnej opieki nad dziećmi, osobami starszymi i niesamodzielnymi. Lokalizator ładuje się przy pomocy zwykłej ładowarki USB. Umieszczony w torbie lub ubraniu pozwala zdalnie sprawdzać pozycję osób pod naszą opieką. Co więcej, dzięki alertom obszaru wiesz, kiedy takie osoby opuszczą np. miejsce zamieszkania, szkołę lub ośrodek wypoczynkowy.

Nadajnik GPS dla psa

Niewielkie  moduły IKOL SPOT są z powodzeniem mocowane przy obroży większych psów, pozwalając na jego lokalizację w przypadku ucieczki. A dodatkowo można porównywać codzienne trasy spacerów z psem!

Zastosowania przenośnego monitoringu GPS

Lokalizator GPS dla osób starszych

Alzheimer, demencja starcza, zaburzenia pamięci lub intelektu mogą przyczynić się do problemów w funkcjonowaniu w codziennym świecie. Mini lokalizator GPS IKOL zapewni bezpieczeństwo osobom starszym, a ich opiekunom – spokój ducha. Zadbaj o swoich najbliższych i miej pewność, że są bezpieczni

Szczegóły

Lokalizator GPS dla dzieci
Masz dziecko w wieku szkolnym i martwisz się o jego bezpieczeństwo? Lokalizator dziecka GPS ikol informuje rodziców, gdzie jest ich dziecko. Mały nadajnik GPS możesz włożyć do kieszeni lub plecaka swojej pociechy i już zawsze będziesz mieć pewność, że jest ono bezpieczne.

Szczegóły

Przenośny lokalizator GPS dla ludzi

Lokalizacja GPS IKOL posiada w swojej ofercie przenośny mini lokalizator GPS SPOT, którego przeznaczeniem jest lokalizowanie osób oraz zwierząt. Dzięki temu urządzeniu zapewnisz bezpieczeństwo swoim najbliższym, a także sprawdzisz trasy swoich podróży.

Szczegóły

Nadajniki GPS

Tani lokalizator GPS
Internetowy lokalizator GPS osób IKOL jest najbardziej atrakcyjną cenowo usługą tego typu na rynku. Możesz dowolnie wybierać dodatkowe funkcje, które pozwolą Ci jeszcze lepiej kontrolować położenie bliskich Ci osób, zwierząt, a także cennych przedmiotów.

Szczegóły

Śledzenie przesyłek i kontenerów dzięki GPS
Monitoring GPS IKOL ma w swojej ofercie niezwykły produkt: IKOL DURO. Pozwala on na monitorowanie cargo, kontenerów i transportu na bardzo dalekie odległości i na bardzo długi okres. Bateria w IKOL DURO działa przez 2 lata bez konieczności ładowania!

Szczegóły

Lokalizator GPS dla zwierząt
Jako właściciel zwierzęcia powinieneś zrobić wszystko, aby zapewnić mu bezpieczeństwo. Lokalizator (nadajnik) GPS dla psa lub kota to sprawdzone rozwiązanie, dzięki któremu zawsze będziesz wiedział, gdzie znajduje się Twój pupil. Przymocuj urządzenie do obroży zwierzaka i śledź jego położenie.

Szczegóły

Zainteresowała Cię oferta?

Uzyskaj ofertę!

Prośba o ofertę

Oferta ikol

Funkcjonalności

Zainteresowała Cię oferta?

Testuj za darmo!

Załóż konto

Sprawdź również

Aplikacje

Aplikacje mobilne IKOL X i IKOL Tracker są darmowe! Ale służą do czegoś innego, sprawdź!

IKOL Tracker

Bezpłatna aplikacja IKOL Tracker w szybki i łatwy sposób umożliwia przeglądanie pozycji lokalizatorów oraz ich tras historycznych.

IKOL X

Instalując bezpłatną aplikację IKOL X na swoim telefonie z Androidem zamieniasz go w lokalizator GPS.

Zainteresowała Cię oferta?

Testuj za darmo!

Załóż konto

FAQ Lokalizatory przenośne

Pytania i odpowiedzi

  • W jaki sposób system IKOL powiadamia o przekroczeniu granicy obszaru, prędkości lub uruchomieniu pojazdu?

    System IKOL może przesyłać powiadomienia SMS-em i emailem oraz poprzez aplikację IKOL Tracker. Użytkownik sam wybiera kiedy, jak i o czym chce być informowany. Można wybrać dowolną liczbę odbiorców SMS-ów, e-maili i powiadomień wysyłanych za pomocą IKOL Tracker.

Lokalizator GPS dla osób starszych