Home -  Usługi -  GPS do samochodu

GPS do samochodu

W pojeździe umieszczany jest niewielki lokalizator, który pozwala na monitorowanie jego pozycji na żywo z dowolnego urządzenia z dostępem do internetu.

Kontrola na żywo z lokalizatorem GPS

Pozycja pojazdów na żywo jest widoczna na mapie. Wystarczy zalogować się do platformy IKOL z dowolnego urządzenia. Oprócz pozycji dostępne są inne informacje, takie jak kierunek, prędkość, stan akumulatora i wiele innych.

Historia wszystkich przejazdów samochodu

IKOL udostępnia pełną historię przeglądów do 3 lub nawet 12 miesięcy wstecz. Wystarczy wybrać datę, by mieć dostęp do dokładnych tras przejazdów na mapie, czasów postojów dla każdego z samochodów.

Szybki dostęp do informacji o aucie

Stworzyliśmy darmową, dedykowaną do kontroli pojazdów aplikację mobilną IKOL Tracker. Dzięki niej w każdej chwili możesz sprawdzić pozycję samochodu, a także wszystkie jego podróże. Dzięki aplikacji możesz też dostawać powiadomienia np. o ruchu samochodu czy opuszczeniu ustalonego wcześniej obszaru.

Ewidencja przebiegu pojazdu

Lokalizator samochodu od IKOL pozwala na łatwe prowadzenie ewidencji przebiegu pojazdu dla celów VAT. Chcesz odliczyć koszty użytkowania pojazdu? System IKOL posiada prosty w obsłudze system, który z pozwoli Ci na błyskawiczne stworzenie potrzebnej dokumentacji.

Raporty spalania i monitoring parametrów

Monitoring pojazdu IKOL pozwala też na dokładną kontrolę zużycia paliwa. Moduł IKOL CAN podłączany jest do magistrali CAN pojazdu, dając tym samym wgląd w bieżący stan paliwa i jego zużycie, a także do informacji m.in. o włączeniu świateł, otwarciu drzwi, poziomie obrotów silnika, włączonym biegu i wiele więcej!

Alerty lokalizatora GPS

Nadajnik GPS w samochodzie posiada możliwość definiowania alertów, informujących użytkownika o ważnym dla niego wydarzeniu za pośrednictwem aplikacji mobilnej IKOL Tracker.

Są to m.in. alerty:

 • nieautoryzowanego ruchu pojazdu
 • opuszczenia lub wkroczenia do dowolnie wybranego obszaru
 • odholowania pojazdu
 • otwartych drzwi
 • zagłuszania sygnału lokalizatora (w przypadku próby kradzieży)
 • przekroczenia prędkości lub zbyt wysokich obrotów silnika
 • niskiego napięcia akumulatora

Zainteresowała Cię oferta?

Uzyskaj ofertę!

Prośba o ofertę

Oferta ikol

Funkcjonalności

Zainteresowała Cię oferta?

Testuj za darmo!

Załóż konto

Sprawdź również

Aplikacje

Aplikacje mobilne IKOL X i IKOL Tracker są darmowe! Ale służą do czegoś innego, sprawdź!

IKOL Tracker

Bezpłatna aplikacja IKOL Tracker w szybki i łatwy sposób umożliwia przeglądanie pozycji lokalizatorów oraz ich tras historycznych.

IKOL X

Instalując bezpłatną aplikację IKOL X na swoim telefonie z Androidem zamieniasz go w lokalizator GPS.

Zainteresowała Cię oferta?

Testuj za darmo!

Załóż konto

FAQ GPS do samochodu

Pytania i odpowiedzi

 • Czy mogę dostać powiadomienie o przekroczeniu granic miasta przez samochód?

  Tak. Funkcja „Alert dowolnego obszaru geograficznego” pozwala na łatwe wyznaczanie granic obszarów, o przekroczeniu których zostaniesz powiadomiony.

 • W jaki sposób system IKOL powiadamia o przekroczeniu granicy obszaru, prędkości lub uruchomieniu pojazdu?

  System IKOL może przesyłać powiadomienia SMS-em i emailem oraz poprzez aplikację IKOL Tracker. Użytkownik sam wybiera kiedy, jak i o czym chce być informowany. Można wybrać dowolną liczbę odbiorców SMS-ów, e-maili i powiadomień wysyłanych za pomocą IKOL Tracker.

 • System informuje mnie, że spadło napięcie w akumulatorze. Czy to coś poważnego?

  Bardzo często zdarza się, że podczas uruchamiania pojazdu spada napięcie i informacja o tym zostaje przesłana do Klienta poprzez Aplikację. Zazwyczaj nie jest to powód do niepokoju- przy następnym pomiarze nie powinien już być wykryty spadek napięcia. Jeżeli jednak po kilkudziesięciu minutach będzie widoczna ikona spadku napięcia, może to oznaczać, że rzeczywiście należy zwrócić uwagę na działanie akumulatora.