Home -  Baza wiedzy -  Lokalizatory GPS IKOL przenośne

Lokalizatory GPS IKOL przenośne

Przenośne lokalizatory GPS, jak sama nazwa wskazuje, nie są mocowane na stałe. Korzystają z wewnętrznego zasilania (baterii), która może starczać od kilku dni do nawet kilkunastu miesięcy, w zależności od wybranego rozwiązania.

IKOL SPOT

IKOL Spot to moduł do lokalizacji osób oraz zwierząt. Dzięki specjalnemu etui może być przymocowany do paska, tornistra lub torby, ale także smyczy, uprzęży. Jego niewielki rozmiar pozwala na dyskrecję.

IKOL MONDO

IKOL MONDO to przenośny moduł z własnym zasilaniem, który mocuje się do obiektu za pomocą bardzo mocnych magnesów. Pozwoli na śledzenie kontenerów, przenośnych maszyn budowlanych, przesyłkek, pojazdów, łodzi i naczep.

IKOL DURO

IKOL Duro umożliwia monitorowanie GPS transportu, kontenerów, cargo, pojazdów, samolotów do 24 miesięcy bez ładowania, bez zewnętrznego zasilania. Moduł jest trwały, nieprzemakalny, niezawodny, oraz bardzo wytrzymały.

Futerał z magnesami dla IKOL Spot

Stworzony specjalnie dla IKOL Spot futerał, wyposażony w niezwykle silne magnesy. Wytrzymały i wodoodporny, pozwala śledzić pojazd (mocowanie na podwoziu) nawet przy dużych prędkościach i nierównościach terenu.

Zainteresowała Cię oferta?

Testuj za darmo!

Załóż konto